(UŽIVO) LIGA ŠAMPIONA Novi preokret na ,,Enfildu"! Briž odoleva Parižanima, Ajaks se poigrava!
Alo   15/09/2021 21:31

Mečevi koji izazivaju najveću pažnju su duel višestrukih prvaka Evrope između Liverpula i Milana, odnosno Klub Briž - Pari Sen Žermen, jer će Lionel Mesi debitovati za "svece" u elitnom takmičenju.

Drugo poluvreme!

74. minut - Sjajno igra Liverpul u ovim momentima. Džons šutira pored gola.

69. minut - Goool! Liverpul vodi 3:2! Sjajan udarac Hendersona za novi preokret na ,,Enfildu"

63. minut - Fenomenalni Ale postiže četvrti gol i sada Ajaks protiv Sportinga vodi sa ogromnih 5:1.

61. minut - Klub Briž odoleva protiv Pari Sen Žermena - 1:1.

57. minut - Liverpul ponovo ima inicijativu protiv Milana.

56. minut - Siti vodi 4:2 protiv Lajpciga, strelac je Griliš.

52. minut - Udarac Origija, lopta odlazi pored gola. Na utakmici Mančester siti - Lajpcig došlo je do promene rezultate. Nemci smajnuju na 3:2. U istom minutu Ajaks dolazi do ogromne prednost - 4:1. Novi gol Alea.

49. minut - Goool! Salah donosi izjednačenje Liverpulu! Egipćanin se iskupio za promašeni penal u ranoj fazi meča.

47. minut - Sporting smanjuje na 2:3 protiv Ajaksa. Ponovo je strelac Paulinjo. Ipak, posle gledanja VAR-a gol je poništen.

46. minut - Gol za Milan. Kjer je ipak bio u ofsajdu, ostaje 2:1.

Prvo poluvreme:

Posle prvog dela vode Milan, Mančester siti i Ajaks, dok je nerešeno na mečevima Atletiko Madrid - Porto, Klub Briž - PSŽ i Inter - Real Madrid.

45+2 - Goool! Siti u samom finišu prvog poluvremena povećava na 3:1 protiv Lajpciga. Strelac je Marez iz penala.

44. minut - Potpuni preokret na Enfildu. Milan vodi 2:1 golom Dijasa.

42. minut - Goool! Ante Rebić donosi izjednačenje Milanu protiv Liverpula. Sjajna akcija "rosonera" kojom dolaze do izjednačenja u finišu prvog dela! U istom minutu Lajpcig je smanjio na 2:1 protiv Mančester sitija.

39. minut - Gooool! Ajaks vodi 3:1 protiv Sportinga.

34. minut - Gooool! Sporting smanjuje na 1:2 protiv Ajaksa, strelac je Paulinja.

29. minut - Goooool! Siti protiv Lajpciga vodi 2:0, autogol Mukielea!

27. minut - Goool! Klub Briž je izjednačio protiv PSŽ-a. Vanaken donosi izjednačenje.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.